Hörnchiffonje

Hörnchiffonje
Hörnchiffonje
Hörnchiffonje
Hörnchiffonje
Hörnchiffonje
Hörnchiffonje
Hörnchiffonje
Hörnchiffonje

Klubbat för:

12 000 SEK

3 000 SEK

CHIFFONJE, för hörn, 1800-tal, senempire, mahognyfanér, vardera sida med skåpsdelar, lådfronter och skrivklaff med fanér i pyramidmahogny, nyckelbössningar i skinn höjd ca 144, 105x67 cm, tre nycklar finns

Smärre slitage, tejpfläckar

736863

2020-02-13