Lådspegel senbarock

Lådspegel senbarock
Lådspegel senbarock
Lådspegel senbarock
Lådspegel senbarock
Lådspegel senbarock
Lådspegel senbarock
Lådspegel senbarock
Lådspegel senbarock
Lådspegel senbarock
Lådspegel senbarock

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LÅDSPEGEL, 1700-talets första hälft, senbarock, fanerad i valnöt, höjd ca 60, 44x30,5 cm

Nyckel finns

736866

2020-02-15