Serveringsvagn
2020-02-13
736869
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets början, fanerad med mahogny, löstagbar glasbricka, beslag och hjultrissor, höjd ca 77, 65x40 cm
Smärre fanerbortfall, slitage