Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets början, fanerad med mahogny, löstagbar glasbricka, beslag och hjultrissor, höjd ca 77, 65x40 cm

Smärre fanerbortfall, slitage

736869

2020-02-13