Pipa Mali

Pipa Mali
Pipa Mali
Pipa Mali
Pipa Mali
Pipa Mali
Pipa Mali
Pipa Mali
Pipa Mali
Pipa Mali
Pipa Mali
Pipa Mali
Pipa Mali
Pipa Mali
Pipa Mali

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

PIPA, 1900-talets första del, Mali/Bobo Fing, klädd i ormskin med amuletter i metall, längd ca 59 cm

Slitage

736871

2020-02-13