Johannes Ravn oljemålning

Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES RAVN (1922-1991): Landskap med änder, signerad och daterad J Ravn -57, olja på duk, ca 65x92 cm

736886

2020-02-15