Bokhylla
Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
HYLLA, 1900-talets andra hälft, för väggmontering, 8 hyllplan, fanerad i zebrano, stomme i svartlackerad metall, höjd ca 150, 60x45 cm
Visst slitage, faner med ställvis resning, en del hyllplan något ostadiga
736894
2020-02-13