Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLA, 1900-talets andra hälft, för väggmontering, 8 hyllplan, fanerad i zebrano, stomme i svartlackerad metall, höjd ca 150, 60x45 cm

Visst slitage, faner med ställvis resning, en del hyllplan något ostadiga

736895

2020-02-13