Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skördemotiv, signerad M Rodig, olja på duk, ca 38x56 cm

Duklagning

736897

2020-02-13