Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Motiv med figur vid serverat bord, färglitografi, signerad och numrerad, 2330/5000, ca 56x40 cm

Ej examinerad ur ram

736902

2020-02-19