Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, sent 1800-tal, stomme i mahogny, beslag i ben, parkopplad benställning, fotavslut i med lejontassar, höjd ca 110,70x45 cm

Bruksslitage, mindre fanérskador förekommer, medföljer lösa listdelar, ostadig, saknas nyckel, olåst

736912

2020-02-19