Erik Ortvad kompositioner
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK ORTVAD (1917-2008): (2), Kompositioner, signerade och daterade 88 resp.90, numrerade 61/100 resp. 2/100, litografier, bladmått 29x21 cm resp. 20x30 cm
Ortvad medlem i Cobragruppen, dokumentation medföljer
736929
2020-02-13