Erik Ortvad kompositioner

Erik Ortvad kompositioner
Erik Ortvad kompositioner
Erik Ortvad kompositioner
Erik Ortvad kompositioner
Erik Ortvad kompositioner
Erik Ortvad kompositioner

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK ORTVAD (1917-2008): (2), Kompositioner, signerade och daterade 88 resp.90, numrerade 61/100 resp. 2/100, litografier, bladmått 29x21 cm resp. 20x30 cm

Ortvad medlem i Cobragruppen, dokumentation medföljer

736929

2020-02-13