Ampel empire

Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

AMPEL, senempire, 1800-talets första hälft, mässing, 6 ljusarmar, höjd ca 65, dia 50 cm

Bruksslitage

736946

2020-02-19