Albin Amelin litografi

Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): Hamnarbetare, signerad Amelin, 280/310, färglitografi, ca 59x65 cm

736957

2020-02-15