Nicoline Lindholm oljemålning

Nicoline Lindholm oljemålning
Nicoline Lindholm oljemålning
Nicoline Lindholm oljemålning
Nicoline Lindholm oljemålning
Nicoline Lindholm oljemålning
Nicoline Lindholm oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NICOLINE LINDHOLM (1857-1939): Gosse med tavla, signerad och daterad Nicoline Lindholm 1877, olja på duk, ca 56x49 cm

Ngt lös i spännram, smärre färgskador i marginalerna

736961

2020-02-15