Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITIRNSKÅP, 1900-talets början, jugend, fanerad med mahogny, blyinfattat glas, intarsia dekor, fasettslipat glas, höjd ca 183, 120x42 cm, nyckel finns

Slitage, ett glas med spricka

736964

2020-02-13