Einar Wennberg oljemålning

Einar Wennberg oljemålning
Einar Wennberg oljemålning
Einar Wennberg oljemålning
Einar Wennberg oljemålning
Einar Wennberg oljemålning
Einar Wennberg oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

EINAR WENNBERG (1936): "Fiskarmorgon", monogramsignerad och daterad -79, olja på duk, ca 61x51 cm

Zustandsbeschreibung

736972

2020-02-14