Färglitografi

Färglitografi
Färglitografi
Färglitografi
Färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART LANNFJÄLL, LENNART SAND, ROLAND JONSSON, fågelstudie, färglitografi, 3 konstnärer, signerad samt daterad, 8/360, litografi, bildmått ca 45x54 cm

736977

2020-02-14