Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FERDINAND BOBERG (1860-1946): vy mot Stockholms Stadshus, signerad Boberg, Stockholm, akvarell, ca 22x16 cm
Gulnad
736979
2020-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här