Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FERDINAND BOBERG (1860-1946): vy mot Stockholms Stadshus, signerad Boberg, Stockholm, akvarell, ca 22x16 cm
Zustandsbeschreibung
Gulnad
736979
2020-02-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner