Ferdinand Boberg etsning

Ferdinand Boberg etsning
Ferdinand Boberg etsning
Ferdinand Boberg etsning
Ferdinand Boberg etsning

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FERDINAND BOBERG (1860-1946): vy mot Stockholms Stadshus, signerad Boberg, Stockholm, akvarell, ca 22x16 cm

Zustandsbeschreibung

Gulnad

736979

2020-02-19