Fåtöljer 1-par Ekornes Stressless

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

FÅTÖLJER m. pall, 1-par, modell "Stressless", 1900-talets andra hälft, för Ekornes (Norge), klädda i svart läder, förkromad stomme, snurrbara, rygghöjd ca 109, bredd ca 84 cm

Smärre bruksslitage

736990

2020-02-19