Madeleine Pyk 3 färglitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934):(3), kompositioner, färglitografier, samtliga signerade samt numrerade 1346/5000, bladmått ca 50x65 cm

SMärre slitage

736995

2020-02-19