Vjeteslav Kliuchnikov

Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stilleben med rosor, signerad V Kliuchnikov, a tergo daterad 2010, olja på duk, ca 65x42 cm

737000

2020-02-13