Thomas Svaneskog två kolteckningar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THOMAS SVANESKOG, (2), porträtt, signerade samt daterade T Svaneskog, 1855 samt 1856, kol med täckvitt, mått ca 23x29 respektive 22x27 cm

737002

2020-02-19