Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925): Travhäst, signerad E.H. Mantel, olja på duk, ca 92x73 cm

Mindre färgbortfall

737006

2020-02-13