Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JULIE HAMANN (Danmark 1842-1916): Blommor i korg, monogramsignerad JH, olja på duk fäst på masonit, 32x40 cm
PROVENIENS: Bukowski Auktioner, Nr 452, juniauktion 1987, katalognr 47
737015
2020-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här