Julie Hamann, Blommor i korg, olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JULIE HAMANN (Danmark 1842-1916): Blommor i korg, monogramsignerad JH, olja på duk fäst på masonit, 32x40 cm

PROVENIENS: Bukowski Auktioner, Nr 452, juniauktion 1987, katalognr 47

737015

2020-02-13