Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Sommarmotiv med segelbåt, signerad A Söderberg, olja på duk, ca 64x105 cm

Fläckar

737016

2020-02-13