Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YSTAD METALL, kandelabrar, 2 st, ljusstakar, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing varav en delvis svartlackerad, undertill märkta, höjd ca 13-26,5 cm
Brukslitage
737025
2020-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här