Falkenbergs Belysning golvlampa

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, Falkenbergs Belysning, stomme i teak samt mässing, numrerad 7067, höjd inkl. pliserad skärm 153 cm

Fot med bucklor, skärm med slitage och smärre skador

737051

2020-02-16