Hylla metall

Hylla metall
Hylla metall
Hylla metall
Hylla metall
Hylla metall
Hylla metall
Hylla metall
Hylla metall

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLA, 2000-tal, metall, ursprungligen butiksinredning, höjd ca 130, 106x30 cm

Korrosion, slitage

737057

2020-02-13