Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTEL DOCKOR, 3 st, 1960-70-tal, bestående av 2 Barbiedockor samt Skoter, en mängd kläder, mycket original, skor, stövlar, mm
Diverse slitage en Barbie med skadae fötter
737067
2020-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här