Lisa Larson bronsskulptur

Lisa Larson bronsskulptur
Lisa Larson bronsskulptur
Lisa Larson bronsskulptur
Lisa Larson bronsskulptur
Lisa Larson bronsskulptur
Lisa Larson bronsskulptur
Lisa Larson bronsskulptur
Lisa Larson bronsskulptur
Lisa Larson bronsskulptur
Lisa Larson bronsskulptur

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

11 000 SEK

LISA LARSON (född 1931): "Tummelisa", skulptur, brons, signerad Lisa Larson, numrerad 258, höjd 17 cm

737074

2020-02-13