OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Hamnmotiv

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal). Hamnmotiv, signerad J. L. White, olja på duk, ca 25,5x35,5 cm

Ytsmuts, märken efter spännram

737099

2020-02-13