Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): "Effets Cinétiques", 1950, numrerad 90/300, daterad 1950-68, färgserigrafi, bildmått ca 17x25,5 cm
737106
2020-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här