Olle Baertling färgseriegrafi

Olle Baertling  färgseriegrafi
Olle Baertling  färgseriegrafi
Olle Baertling  färgseriegrafi
Olle Baertling  färgseriegrafi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): "Effets Cinétiques", 1950, numrerad 90/300, daterad 1950-68, färgserigrafi, bildmått ca 17x25,5 cm

737106

2020-02-13