Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPELBORD, 1900-tal, orientalisk stil, fanérad med flertalet träslag samt pärlemor, höjd 71, 70x35 cm

Fanérskador

737110

2020-02-14