Aristokrat soffbord

Aristokrat soffbord
Aristokrat soffbord
Aristokrat soffbord
Aristokrat soffbord
Aristokrat soffbord
Aristokrat soffbord
Aristokrat soffbord
Aristokrat soffbord
Aristokrat soffbord
Aristokrat soffbord

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

ENGSTRÖM & MYRSTRAND, "Aristokrat", soffbord, Tingströms, 1960-tal, teak, dubbla utdragsskivor i svart laminat, stämpelmärkt, höjd ca 56, 120x60 cm

Slitage

737112

2020-02-14