Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
ENGSTRÖM & MYRSTRAND, "Aristokrat", soffbord, Tingströms, 1960-tal, teak, dubbla utdragsskivor i svart laminat, stämpelmärkt, höjd ca 56, 120x60 cm
Slitage
737112
2020-02-14