Spegel samt konsolbord 1800-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-tal, rokokostil, förgylld samt bronserad, marmorskiva, spegels mått 210x71, konsolens höjd 83, 70x26 cm

Skador och lagningar, delvis ombronserad

737115

2020-02-14