James Coignard

James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 2015-2008): ur "A L´Endroit de L´Envers", signerad och numrerad 4/60, färggravyr, Editions Sonet, Stockholm 1973, bladmått ca 57x45 cm

737121

2020-02-16