Pojkar o hundar oljemålning

Pojkar o hundar oljemålning
Pojkar o hundar oljemålning
Pojkar o hundar oljemålning
Pojkar o hundar oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pojkar och hundar, olja på duk, ca 63x78 cm

Krackeleringar, märken efter spännram

737130

2020-02-15