Gunnar Zetterström oljemålning
2020-02-15
737131
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 33x40 cm