Curt Sjöberg oljemålning
Valmis
2020-02-15
737135
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
CURT SJÖBERG (1911-1987): "Serenad i Präststan", signerad och daterad C Sjöberg -81 (?), olja på duk, ca 33x41 cm