Rasmus Christiansen oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

RASMUS CHRISTIANSEN (1863-1940): Kor på grönbete, signerad R CHR, olja på duk, 36x50 cm

Smärre färgbortfall

737141

2020-02-15