Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAMES COIGNARD (Frankrike, 2015-2008): ur "A L´Endroit de L´Envers", signerad och numrerad 4/60, färggravyr, Editions Sonet, Stockholm 1973, bladmått ca 57x45 cm
Oramad
737146
2020-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här