Reinhold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Motiv med Af Chapman och Björkfjärden, signerad R Ljunggren 64/310, färglitografi, bildmått ca 52x35 cm

737152

2020-02-15