Sven-Olof Ehrén träsnitt

Sven-Olof Ehrén träsnitt
Sven-Olof Ehrén träsnitt
Sven-Olof Ehrén träsnitt
Sven-Olof Ehrén träsnitt

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Strandvägen, signerad och daterad Sven-Olof Ehren -76, 40/360, träsnitt, ca 28x75 cm

Zustandsbeschreibung

737157

2020-02-15