Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Strandvägen, signerad och daterad Sven-Olof Ehren -76, 40/360, träsnitt, ca 28x75 cm
Zustandsbeschreibung
737157
2020-02-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner