Bali akvarell

Bali akvarell
Bali akvarell
Bali akvarell
Bali akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BALI, akvarell/blandteknik, 1900-tal, signatur, ca 31x21,5 cm

Fläckar, gulnader

737164

2020-02-16