Mårten Andersson färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Sommarnatt", signerad och numrerad Mårten A 1962, 24/260, färglitografi, ca 51,5x31,5 cm

737168

2020-02-15