Spegel
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, slutet av 1800-talet, mahognyram med dekor i form av fleuroner i mässing samt pastellage, spegelglas med fasettslipade kortsidor, mått ca 106x55 cm
Bruksslitage
737170
2020-02-20